ДОСКА  ПОЧЁТА

Анікіна Христина Костянтинівна, учениця 8 класу Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з географії (І місце).

Керівник: Сміловенко Т.О., вчитель географії Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Нікітіна Олена Юріївна, учениця 11 класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з російської мови та літератури (ІІ місце).

Керівник: Коняшкина М.В. вчитель російської мови і літератури Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Думанська Валерія Олександрівна, учениця 11 класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з інформаційних технологій (ІІ місце).

-призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з педагогіки і психології (І місце).

-призер ІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (ІІ місце).

Керівники: Недодаєва О.М., вчитель інформатики Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Логвінова Г.О., психолог Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Рубцова О.О. вчитель української мови та літератури

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Антонов Олександр Сергійович, учень 8 класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з технічної праці (І місце).

Керівник:Череда В.І., вчитель трудового навчання

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Філіпенко Катерина Вікторівна,учениця 10 класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з обслуговуючої праці (І місце).

Керівник:Череда В.І., вчитель трудового навчання

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

 Шапоренко Андрій Олександрович, учень 9-А класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови та літератури ім. Петра Яцика (ІІ місце).

Керівник: Пашкевич В.С., вчитель української мови та літератури

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Грязнова Діана Олексіївна, учениця 4-А класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови та літератури ім.. Петра Яцика (ІІІ місце).

-призер IV регіонального конкурсу Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу - 2012 (ІІІ місце).

Керівник: Кундрюкова Г.В., вчитель початкових класів

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Кругляк Катерина Сергіївна, учениця 9-А класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з обслуговуючої праці (ІІІ місце).

Керівник:Череда В.І., вчитель трудового навчання

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Віницьківська Катерина Андріївна, учениця 3-Б класу  

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови та літератури ім.. Петра Яцика (ІІІ місце).

Керівник: Магамедова Н.Р., вчитель початкових класів

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Івашкіна Ганна Сергіївна, учениця 10 класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-переможець міського етапу обласного конкурсу Мій земляк Борис Грінченко - 2012 (І місце),номінація декоративно-прикладне мистецтво,Весняні сонети.

Керівник: Бутенко В.О., вчитель української мови та літератури

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Мележик Вадим Андрійович, учень 10 класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-переможець міського етапу обласного конкурсу Мій земляк Борис Грінченко - 2012 (І місце),номінація декоративно-прикладне мистецтво,композиція Дзвоник.

Керівник: Рубцова О.О., вчитель української мови та літератури

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Хомутянський Євген Романович, учень 10 класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з технічної праці (ІІ місце).

Керівник:Череда В.І., вчитель трудового навчання

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Ковальчук Максим Юрійович, учень 10 класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з технічної праці (ІІ місце).

Керівник:Череда В.І., вчитель трудового навчання

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Худолій Катерина Ігорівна, учениця 10 класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з обслуговуючої праці (ІІ місце).

Керівник: Славгородська Р.А., вчитель трудового навчання

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Скорина Ігор Сергійович, учень 11 класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-призер ІІ етапу Всеукраїнської учнівської предметної олімпіади з фізичної культури і спорту (ІІІ місце).

Керівники: Григор’єва О.Ю,, вчитель фізичної культури Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Шапоренко Софія Олександрівна, учениця 7-А класу Свердловської загальноосвітньої школи № 8.

Досягнення:

-відмінниця.

-переможець у конкурсі-захисті реферативних робіт серед учнів 5-8 класів Свердловської філії МАНУМ ( І місце).

Керівник:Басова О.В., вчитель біології Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Макаренко Анастасія Володимирівна, учениця 5-Б класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Досягнення:

-відмінниця.

- переможець у конкурсі-захисті реферативних робіт серед учнів 5-8 класів Свердловської філії МАНУМ (ІІ місце).

Керівник: Славгородська Р.А., вчитель основ здоровя Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Ходотчук  Юлія Юріївна, учениця 5-Б класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Досягнення:

-відмінниця.

- переможець у конкурсі-захисті реферативних робіт серед учнів 5-8 класів Свердловської філії МАНУМ (ІІ місце).

Керівник: Славгородська Р.А., вчитель основ здоровя Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Каріков Микита Олександрович, учениця 4-А класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Досягнення:

- переможець у конкурсі-захисті проектних робіт “Юний дослідник” учнів членів Свердловської філії МАН (І місце).

-срібний призер всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу Колосок

Керівник: Кундрюкова Г.В., вчитель початкових класів   Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Скребцова Анастасія Олександрівна, учениця 4-Б класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Досягнення:

-відмінниця.

- переможець у конкурсі-захисті проектних робіт “Юний дослідник” учнів членів Свердловської філії МАН (І місце).

-золотий призер Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу Колосок.

-переможець у конкурсі Паперові крила (І місце).

Керівник: Овчарова Л.В., вчитель початкових класів   Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Запорожченко Марина Ігорівна, учениця 4-А класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Досягнення:

-відмінниця.

- переможець у конкурсі-захисті проектних робіт “Юний дослідник” учнів членів Свердловської філії МАН (І місце).

-переможець конкурсу поетів (ІІІ місце).

-золотий призер Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу Колосок.

Керівник: Кундрюкова Г.В.., вчитель початкових класів,

Бєлолюбська Л.А., керівник гуртка “Поетика” Свердловської загальноосвітньої школи №8

Тихон Анастасія Едуардівна, учениця 4-Б класу

Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Досягнення:

-відмінниця.

- переможець у конкурсі-захисті проектних робіт “Юний дослідник” учнів членів Свердловської філії МАН (ІІ місце).

-золотий призер Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу Колосок.

-золотий призер Всеукраїнського інтерактивного конкурсу Кенгуру.

Керівник: Овчарова Л.В., вчитель початкових класів Свердловської загальноосвітньої школи № 8

Обучонок. Обучающие программы и исследовательские работы учащихся
Школьно-Студенческая социальная Сеть! Конкурс образовательных сайтов. Сайты для учителей. Презентации для учителей по всем предметам
Наука мира - сайт Тихомолова Евгения
Методсовет
Пиши українською
Скачать презентации
 Заступник з виховної роботи
Календарь праздников и событий. Открытки и пожелания

Нас уже просмотрели!

счетчик посещений